Naudojimosi taisyklės

Skelbimų įkėlimo taisyklės

 1. Skelbimų publikavimas yra nemokamas.
 2. SKELBIMAI PUBLIKUOJAMI TIK STATYBOS SRITIES SKELBIMAI, ARBA NUMATYTAS TAM TIKROS VEIKLOS SRITIES LANGELIS.
 3. Skelbimai privalo būti skelbiami savo kategoriją atitinkančių skelbimų srityje.
 4. Skelbiant skelbimą, privalu užpildyti visus pateiktus laukelius ir suteikti detalią informaciją apie siūlomą produktą ar paslaugą.
 5. Kontaktinė informacija (internetinis adresas, telefono numeris, e.paštas ir kt.) turi būti įrašyta atitinkamuose laukeliuose.
 6. Galima įkelti tik tas nuotraukas, kurios atitinka skelbimo turinį. Jei nuotrauka neatitinka skelbimo turinio – skelbimas bus ištrintas.
 7. Skelbimai paskelbti ne savo kategorijoje, nepilnai nurodžius duomenis, klaidinantys, žeminantys, nepagarbūs, žeidžia žmogaus ar žmonių grupės garbę ar orumą, neatitinkantys moralinių normų ar kitaip neatitinkantys tiek vidinių „SKELBIMAISTATYBOS.LT“ portalo taisyklių, tiek Lietuvos Respublikos įstatymų, bus šalinami iš portalo be įspėjimo.
 8. Draudžiama kelti kelis to paties turinio skelbimus.
 9. Draudžiama skelbimų antraštėse ir tekstuose nurodyti kainą ar tel. numerį. Kontaktinė informacija turi būti nurodoma, tik tam skirtuose laukuose, o ne skelbimo tekste.
 10. Draudžiama skelbimų antraštėse ir tekstuose naudoti DIDŽIĄSIAS raides ir talpinti juose beprasmes pasikartojančių simbolių sekas bei nuorodas į kitas svetaines.
 11. Draudžiama talpinti bet kokį pornografinį turinį (tiek foto tiek tekstą).
 12. Portalo administracija ištrins visus skelbimus, kurie yra seksualinio turinio, lengvai uždirbamų pinigų internete (ar pinigų piramidės) turinio, taip pat melagingo turinio skelbimus. Portalo administracija turi teisę ištrinti skelbimus apie maisto papildus ir medicininės paskirties preparatus. LENGVAI UŽDIRBAMI PINIGINIAI DALYKAI BUS TRINAMI.
 13. Draudžiama kelti bet kokią informaciją susijusią su ginklais, sprogstamosiomis medžiagomis.
 14. Jeigu administracija skelbimą pašalins, finansiniai nuostoliai
  susiję su skelbimo patalpinimu ar palaikymu portale, nebus
  kompensuojami.
 15. Asmuo yra visiškai atsakingas už informaciją, kurią talpina portale, už informacijos turinį, teisingumą ir patikimumą.
 16. Portalo administracija turi teisę be paaiškinimo trinti ar pervadinti skelbimų kategorijas, keisti jų vietą portale.
 17. Kiekvienas lankytojas, talpindamas skelbimą portale, sutinka, kad įkeliami duomenys būtų saugojami portalo serveriuose.
 18. Jūs sutinkate, kad esamas jūsų skelbimas būtų panaudotas reklamos tikslais, kaip reklamuojant jūsų skelbimą.
 19. Portalo administracija turi teisę be atskiro skalbėjo sutikimo,
  perduoti IP adresą bei kitus kaupiamus duomenis policijai, jei skelbimas
  pažeidžią šias vidines taisykles, arba Lietuvos Respublikos įstatymus.
 20. Portalo administracija NEATSAKO už skelbimų portalo SKELBIMAISTATYBOS.LT lankytojų skelbimų turinį, bei su juo susijusiomis
  pasekmėmis. Neatsako už pateiktų asmens duomenų, pateikimą kitiems asmenims dalyvaujant viešuose konkursuose.  SKELBIMAISTATYBOS.LT pasilieka teisę keisti šias taisykles, neatsako už portalo veikimo sutrikimus ir turi lemiamą balsą visuose ginčuose su vartotojais. Naudojimasis šia skelbimų lenta reiškia taisyklių sutikimą.

PRIMINIMAS TAI STATYBOS IR SU JA SUSIJUSIA VEIKLA SKELBIMŲ PORTALAS.

SKELBIMAI STATYBOS.LT — tai statybos įmonių produktų, skelbimų, konkursų, prekių bei paslaugų paieškos sistema šios srities profesionalams ir mėgėjams: architektams, konstruktoriams, projektuotojams, statybininkams, statybinių medžiagų gamintojams, pardavėjams bei vartotojams.

SKELBIMAI STATYBOS.LT — tai nemokamų skelbimų portalas, skirtas statybos rinkai, kuriame pateikiami prekių ir paslaugų skelbimai, naujienos bei straipsniai. Portalo paskirtis – padėti vartotojams surasti Lietuvos statybos rinkoje veikiančių įmonių ir fizinių asmenų teikiamas paslaugas ir parduodamas prekes.

Pasiskelbk mūsų Facebook'e !
Iš viso prisijungusių 1
Svečiai 1
Vartotojai 0

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | KATEGORIJOS | REKLAMINIAI STRAIPSNIAI | Skaičiavimo programos
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 SKELBIMAISTATYBOS.lt - nemokami statybos skelbimai internete | Lankomumas: Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 • SiteMAP
 • Į viršų