Pagrindinis » Straipsniai » Interjeras ir jų detalės

Dažniausios 10 būsto interjero kūrimo klaidų

Dažniausios 10 būsto interjero kūrimo klaidų

Amerikiečių interneto leidinio „The Huffington Post“ ekspertai nustatė, kokias klaidas dažniausiai daro neprofesionalai, apipavidalindami savo būsto interjerą. Jų nuomone, šias klaidas visai nesunku ištaisyti. Štai ekspertų sudarytas dešimties klaidų sąrašas.

1. Lazdos perlenkimas dekoruojant interjerą. Jeigu į kambarį pritempsime per daug puikių daikčiukų, jame pasidarys trošku ir svečiai jausis lyg patekę į Anglijos karalienės Viktorijos laikų nakvynės namus.

2. Paveikslų ir kitų meno kūrinių kabinimas per aukštai. Neverskime svečių ištempti kaklus: kabinkime tuos daiktus akių lygyje.

3. Karnizų įrengimas per žemai. O kam? Langas užgožiamas. Geriau įtvirtinkime lazdą užuolaidoms pakabinti aukštai, kad į kambarį patektų kuo daugiau šviesos ir langas galėtų kvėpuoti.

4. Nieko bendro neturinčio stiliaus primetimas. Planuodami bendrą būsto vaizdą atsižvelkime į namo architektūrą ir supančią aplinką. Juk kur kas įspūdingiau pajūrio vasarnamis atrodo prie jūros, o ne kur nors dykumoje.

5. Per daug ryškus apšvietimas iš viršaus. Geriau, kai kambaryje yra keturios 25 W lemputės, negu viena 100 W galios.

6. Viskas pernelyg teisinga ir tvarkinga. Visada malonu, kai žvilgsnis netikėtai užkliūva už ko nors tokio, kas iškrenta iš idealios bendros tvarkos konteksto.

7. Visko suporavimas. Iš esmės poriniai daiktai nėra koks nors blogis, tačiau kambarys neturi atrodyti kaip koks Nojaus laivas. Mums juk iš tiesų patinka nelyginių skaičių kartotiniai, tarkime, trys ir penki.

8. Surikiavimas „pagal ūgį“. Priešingai, kur kas geriau daiktus sumaišyti: didelius suporuoti su mažais, aukštus su žemais – tuomet kambarys atrodys jaukesnis.

9. Lovos ar sofos pastatymas įstrižai. Tai žinomas dizainerių triukas, kurio, vis dėlto, geriau nekartoti savo namuose – labai jau pretenzinga ir griozdiška.

10. Būsto įrengimas kažkam kitam. Tarkime, mes kasdien vakarieniaujame, valgydami iš restorano parsineštą maistą ir dar laikome du didžiulius šunis. Ar logiška tokiu atveju turėti valgomąjį, kurio stalas tradiciškai užtiestas balta staltiese? Pagalvokime apie savo gyvenimo būdą ir elkimės atitinkamai.

Dažniausios 10 būsto interjero kūrimo klaidų

Kategorija: Interjeras ir jų detalės | Įdėjo: Admin (30.07.2014) Tinklalapis Šaltinis: Lrytas.lt,
Peržiūrų: 2203 | Reitingas: 0.0/0

Reklaminis plotas nemokamas. Čia gali būti užsakomieji straipsniai. Turite pasiūlymą, reklaminį straipsnį, pranešimą ar tiesiog norite reklamuoti savo produktą? Prisijunkite ir patalpinkite straipsnį patys. Taip paprasta dar nebuvo.

Dirbtinio intelekto SkelbimaiStatybos pasirinkimas:

Žymos
statyba skelbimai Aplinkotvarka šildymas statybos baldai statybinės medžiagos gamyba fasado apdaila vidaus apdaila būstas nekilnojamas turtas NT euras nekilnojamasis turtas stogai bustas interjeras dažai architektūra Namai butai remontas dazymas Nekilnojamas turas nekilnojamasis turtas (NT) pardavimas daugiabutis Namas stogas NT rinka namo projektas griovimo darbai KAMINAI garažas granulės nuoma Kaunas įregistravimas kadastriniai matavimai pastatas pirkimas butas drėgmė pamatai kasimas Vilnius būsto nuoma grindys-durys karkasiniai namai

statybinės technikos nuoma

tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | KATEGORIJOS | REKLAMINIAI STRAIPSNIAI | Skaičiavimo programos
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 SKELBIMAISTATYBOS.lt - nemokami statybos skelbimai internete | Lankomumas: Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
  • SiteMAP
  • Наверх