Pagrindinis » Straipsniai » Energetika

Energetiškai nepriklausomas namas

Energetiškai nepriklausomas namas

Šiandien žmonės keliasi į naujus namus, apšiltintus akmens ar stiklo vata, galbūt ir kitomis medžiagomis. Deja, mažai kas žino, kad skirtingos apšiltinimo medžiagos gali sukelti sveikatos sutrikimų. Pasitaiko tokių atvejų, kai ką tik įsikūrusius gyventojus ima kankinti astma, kosulys, nemiga ir kiti negalavimai. Mokslininkai nustatė, kad žalingų dalelių koncentracija patalpose, gali sukelti alergines reakcijas: gerklės ir odos dirginimą, sausėjančias akis, kosėjimą, slogą bei kvėpavimo problemas. Būtent todėl, svarstant būsimo namo statybų planus, reikėtų pamąstyti ir apie savo sveikatą, gamtos tausojimą, pastato energinį efektyvumą ir nepriklausomybę nuo kitų energijos šaltinių.

Nėra lengva apsispręsti, kokį, vis dėlto, namą statyti, tiesa? Tampa svarbu turėti patikimą konsultantą, kuris galėtų patarti, iškilus klausimams ar dvejonėms. Patikėkite planus „Green Wood Homes“ (GWH) – jie puikiai priderins Jūsų poreikius mediniams namams iš klijuoto tašo. Kodėl? Medinis būstas yra puikus sprendimas tiems, kurie nori gyventi sveikai  ir ekologiškai.  Būtent mediniuose namuose  šimtmečiais gyveno mūsų protėviai, žinoję sveiko būsto tradicijas.  Juk tai  lengva ir šilta statybinė medžiaga.

Lietuvoje vyravauja  įprotis statyti rąstinius ar karkasinius namus, o dabar - sparčiai populiarėja ir statiniai iš klijuoto tašo. Jų gamyba apjungia pažangiausias technologijas ir išskirtines medžiagas. Tai tausojantis aplinką, lengvai pastatomas namas ir, svarbiausia, jis energetiškai nepriklausomas nuo valstybės.

Kuo klijuoto tašo namai skiriasi nuo rąstinių ir karkasinių namų?

 

Visų pirma, klijuotas tašas yra klijuota konstruktyvinė medienos medžiaga. Gamybos proceso metu išpjaustomi defektai ir tarpusavyje suklijuojami specialiu būdu. Be to, GHW klijuoto tašo technologijose, klijuotas balkis savyje inkorporuoja izoliacinę medžiagą STYRODUR C (t.y. ekstrudinis polistirenas).

Balkis  su inkorporuota izpliacinę medžiaga

Sienojų sudaro tik trys medžiagos: klijuota mediena - tašas, šiluminė medžiaga – styroduras, ekstrudinis polistirolas ir klijai, jungiantys medieną su šia šilumine medžiaga. Toks sienojus atitinka visus ekologiškus standartus. Procese, kaip jau minėta ankščiau, eliminuojami medienos defektai, paliekant tik sveiką medieną, tada jie klijuojami klijais, padarytais iš medžio. Tolesniu procesu viskas presuojama drauge su ekstrudiniu polistirolu.

Kadangi žmonės dažnai painioja ir neatskiria dviejų skirtingų medžiagų – putų polistirolo ir ekstrudinio polistireno - patikslinsime: tradicinio putų polistirolo medžiaga įpučiama oru, o ekstrudinis polistirenas išliejamas ir presuojamas (ekstrudijos būdu). Minėtoji medžiaga taip pat yra naudojama tunelių bei geležinkelių statybose - 1cm2 išlaiko apie 40 kg svorį.

GWH technologijos būdu gaminama statybos medžiaga yra stipri ir šilta. Sienojai iš klijuoto tašo su polistirenu -  naujas revoliucinis produktas. Jis gaminamas Rusijoje, pritaikant JAV ir Kanadoje išrastas technologijas ir naudojant Europos Sąjungoje atestuotas medžiagas. Klijuoto medžio sienojai gali būti gaminami iš kelių tipų medienos: namo išorėje eglės, pušies ar maumedžio mediena, vidinėje pusėje galima naudoti kedrą uosį ar beržą. Pati mediena atkeliauja iš Sibiro laukinių  miškų, kur kertamo medžio  vidutinis amžius yra apie 200 metų. Lyginant su Europa - įprastas medžio amžius siekia iki 80 metų, tad tankumas tarp medžio rievių yra ženkliai stambesnis.

Namas surenkamas vietoje

Dar vienas niuansas: statant klijuoto tašo namą – statybos procesas nėra vilkinamas. Visi gaminiai atvežami su identifikaciniais numeriais ir surenkami vietoje. Rezultate - dviejų aukštų  namas iškils vos per porą mėnesių, dirbant penkias dienas per savaitę.

Pagrindiniai  privalumai:

 

  • Sveikas, jaukus ir patogus būstas.
  • Nepriklausomas nuo privačių ar valstybinių šilumos tiekėjų.
  • Gaminamas iš karto su apdaila, parinkta pagal kliento pageidavimus.
  • Pagamintas iš natūralių bei aplinkai ir žmogaus sveikatai nekenksmingų medžiagų.
  • Elektra, vanduo ir komunikacinės sistemos montuojamos namo surinkimo metu.
  • Namo dalys gaminamos gamykloje, kurioje įdiegta kokybės kontrolė - tai visiškai eliminuoja bet kokio broko galimybę. «

Jei apsisprendėte turėti energetiškai nepriklausomą ir pasyvų medinį namą – “Green Wood Homes” specialistai, taikydami sukurtą revoliucinę technologiją, pagamins tokį namą, kurio šildymo sistema yra suprojektuota pagal pasyvaus namo koncepciją.  Bendrovės specialistai taip pat nuolat kuria bei tobulina parduodamus produktus, atsižvelgdami į naujausias technologijas bei rinkos pageidavimus. Pagrindinis dėmesys skiriamas aplinkosaugai bei ekologijai, tad gaminiai yra modernūs bei atitinkantys pagrindinius energijos taupymo standartus.

*Pasyvieji namai yra tie būstai, kurių  energijos sąnaudos per metus neviršija 15 kWh / 1 m2 .

Susidomėjote?

Galimybė gyventi ekologiškame, aplinkai draugiškame, šilumą tausojančiame, nepriklausomame nuo valstybės energijos išteklių name, kuris, be viso to dar ir pigiai bei greitai pastatomas ? “Green Wood Homes” gali Jums tai suteikti!

Skambinkite +370-685-53234

Energetiškai nepriklausomas namas

Kategorija: Energetika | Įdėjo: Admin (24.06.2014) E-paštas Tinklalapis Treniotos g. 9-1, Vilnius Telefonas: +370-685-228-20, info@greenwoodhomes.eu
Peržiūrų: 3943 | Paieškos žymos: green wood homes, Energetiškai nepriklausomas namas, eko namas | Reitingas: 5.0/1

Reklaminis plotas nemokamas. Čia gali būti užsakomieji straipsniai. Turite pasiūlymą, reklaminį straipsnį, pranešimą ar tiesiog norite reklamuoti savo produktą? Prisijunkite ir patalpinkite straipsnį patys. Taip paprasta dar nebuvo.

Dirbtinio intelekto SkelbimaiStatybos pasirinkimas:

Žymos
statyba skelbimai Aplinkotvarka šildymas statybos baldai statybinės medžiagos gamyba fasado apdaila vidaus apdaila būstas nekilnojamas turtas NT euras nekilnojamasis turtas stogai bustas interjeras dažai architektūra Namai butai remontas dazymas Nekilnojamas turas nekilnojamasis turtas (NT) pardavimas daugiabutis Namas stogas NT rinka namo projektas griovimo darbai KAMINAI garažas granulės nuoma Kaunas įregistravimas kadastriniai matavimai pastatas pirkimas butas drėgmė pamatai kasimas Vilnius būsto nuoma grindys-durys karkasiniai namai

statybinės technikos nuoma

tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | KATEGORIJOS | REKLAMINIAI STRAIPSNIAI | Skaičiavimo programos
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 SKELBIMAISTATYBOS.lt - nemokami statybos skelbimai internete | Lankomumas: Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
  • SiteMAP
  • Наверх