Pagrindinis » Straipsniai » Interjeras ir jų detalės

Esminiai dalykai, kurių nežinojote apie markizes

Esminiai dalykai, kurių nežinojote apie markizes

Jei mąstote apie vasaros pavėsinės įrengimą, mobilios ir funkcionalios markizės greičiausiai yra tai, ko ieškote. Be didelių namo konstrukcinių pokyčių ir investicijų, markizės atstoja terasą su pastoge ar pavėsinę, neužima daug vietos ir išsiskleidžia tik tada, kai norite pasislėpti nuo saulės spindulių.

Štai keletas markizių privalumų, kuriuos būtina žinoti prieš priimant sprendimą.

1. Nauja pavėsinė be projekto pakeitimų

Kad ir kaip mums patiktų saulės šiluma, užėjus vasaros karščiams norisi pasislėpti nuo tiesioginių saulės spindulių. Tam ieškome šešėlio, statome pavėsines, kurios užima daug vietos ir erzina, kai reikia kiekvieną kartą surinkinėti ir išrinkinėti. Tiesa, terasa su pastoge paprastai planuojama kartu su būsto projektu, tačiau ši dalis ne visada apgalvojama iš anksto, ką jau kalbėti apie senesnės statybos būstus ar sodo namelius. Markizės tokiais atvejais - tikras išsigelbėjimas. Prie namo sienos pritvirtinama konstrukcija išvažiuoja į priekį ir tvirtai laikosi be atramų. Specialus markizių audinys apsaugo nuo alinančio karščio ar akinančios šviesos, o namų patalpas - nuo įkaitimo. Markizių plotas gali būti reguliuojamas pagal kiekvieno poreikius. Palyginti su naujos pavėsinės įrengimu, tai pats paprasčiausias būdas įrengti poilsio vietą.

2. Impregnuotas audinys - apsaugai nuo lietaus

Nors pirminė markizių funkcija skirta apsaugai nuo saulės, iš specialaus impregnuoto audinio pagamintos markizės naudingos ir užklupus netikėtam lietui. Dėl šios savybės jūsų draugų susitikimo nebereikės perkelti į namų vidų. Tiesa, markizės apsaugoja tik nuo silpno lietaus, kadangi stipraus lietaus atveju vanduo gali susikaupti ant audinio ir neigiamai paveikti konstrukciją. Todėl išvykstant ar esant lietingam orui, markizę būtina susukti. Naudojant vėjo daviklius, konstrukcija pati susiskleidžia papūtus stipresniam vėjui.

3. Markizės ne tik terasoms

Kuriant namų eksterjerą norisi kažko naujo, modernaus, bet tuo pačiu metu ir suteikiančio aplinkai jaukumo. Pagal savininko poreikius bei namo architektūrą pritaikomos markizės padailina namo fasadą ir užtikriną komfortą. Tiesa, markizes gali naudoti ir įsikūrę gyvenamuosiuose būstuose su dideliais balkonais. Tuo tarpu norintiems privatumo, lauko erdvę terasoje gali atskirti vertikalios markizės. Markizių panaudojimas eksterjere sukuria laisvalaikiui skirtą estetinę erdvę, o pavargusiems nuo Lietuvoje ilgai besitęsiančio lietingo sezono jaukioje aplinkoje leidžia mėgautis pavasario ir vasaros laikotarpiu.

4. Nesunkiai priderinama namo eksterjero dalis

Daugeliui gali kilti klausimas, ar markizės derės prie jų namų vidaus bei išorės. Bėdų gali kilti nebent ilgai neapsisprendžiant, kuris modelis ar spalva papildys namo eksterjerą, mat „Domus Lumina" siūlo rinktis net iš 20 skirtingų modelių ir plačios 300 spalvų paletės. Priklausomai nuo kliento poreikio ir būsto, markizes galima paversti namo akcentu ar tiesiog priderinti prie kitų eksterjero elementų. Neapsisprendžiantiems, kokias spalvas išsirinkti, įvairūs namų išorės ir vidaus spalviniai sprendimai suteiks užuominų, kokios kombinacijos geriausiai tiks jūsų namams. Markizės audinys turėtų būti derinamas prie namo fasado ar stogo spalvos. Kadangi jas susukus matosi tik iš aliuminio pagaminta konstrukcija, renkantis konstrukcijos spalvą būtina atkreipti dėmesį į stogo apdailas, palangių spalvas ar vandens nubėgimo konstrukcijų spalvinius pasirinkimus.

5. Lengvai reguliuojamos ir pritaikytos išmaniesiems namams.

Markizių valdymas labai paprastas ir pritaikomas pagal savininko poreikius. Galima pasirinkti rankiniu būdu ar automatiškai reguliuojamas markizes. Paprastai ir patogiai galima išskleisti, suskleisti markizes ar pasirinkti kokį terasos plotą norite paslėpti nuo saulės ir sudaryti šešėlį. Įdomu ir nauja tai, jog šiuolaikinės technologijos leidžia markizių valdymą prijungti prie protingo namo sistemos. Su nuotoliniu valdymo pultu reguliuojamos markizės leis nustatyti laiką, kuomet markizės gali susisukti ar išsiskleisti. Todėl net išvykus atostogų galima nesijaudinti dėl lietaus ar vėjo, kurie galėtų pakenkti markizių konstrukcijai.

Esminiai dalykai, kurių nežinojote apie markizes

Kategorija: Interjeras ir jų detalės | Įdėjo: Admin (18.07.2014) E-paštas Tinklalapis Parengta pagal UAB "Domus Lumina medžiagą", marketing@domuslumina.lt
Peržiūrų: 1607 | Paieškos žymos: markizes | Reitingas: 0.0/0

Reklaminis plotas nemokamas. Čia gali būti užsakomieji straipsniai. Turite pasiūlymą, reklaminį straipsnį, pranešimą ar tiesiog norite reklamuoti savo produktą? Prisijunkite ir patalpinkite straipsnį patys. Taip paprasta dar nebuvo.

Dirbtinio intelekto SkelbimaiStatybos pasirinkimas:

Žymos
statyba skelbimai Aplinkotvarka šildymas statybos baldai fasado apdaila vidaus apdaila būstas nekilnojamas turtas NT euras nekilnojamasis turtas stogai bustas interjeras laiptai dažai architektūra Namai butai remontas dazymas Nekilnojamas turas nekilnojamasis turtas (NT) pardavimas daugiabutis Namas stogas NT rinka namo projektas griovimo darbai KAMINAI garažas granulės nuoma Kaunas įregistravimas kadastriniai matavimai pastatas pirkimas butas drėgmė pamatai Klaipėda kasimas Vilnius būsto nuoma grindys-durys katilas

statybinės technikos nuoma

tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | KATEGORIJOS | REKLAMINIAI STRAIPSNIAI | Skaičiavimo programos
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 SKELBIMAISTATYBOS.lt - nemokami statybos skelbimai internete | Lankomumas: Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
  • SiteMAP
  • Наверх