Pagrindinis » Straipsniai » Interjeras ir jų detalės

Kaip originaliai suprojektuoti vaikų kambarį?

Kaip originaliai suprojektuoti vaikų kambarį?

Vaikų kambarys yra labai svarbi jūsų mažylių poilsio, žaidimų, mokymosi bei bendravimo su draugais vieta. Labai gerai, jeigu visoms šioms funkcijoms galite skirti atskiras erdves, vis dėlto tai padaryti pavyksta labai retai. Norint, kad vaikas viską galėtų daryti vienoje patalpoje, labai svarbus yra racionalus vaikų kambario projektavimas.

Jei matote, kad jūsų vaikui kambaryje nėra patogu, niekada nevėlu pataisyti klaidas ir pakeisti tam tikrus dalykus. Taigi pabandykime sugrįžti į vaikystę ir suprasti savo vaikų poreikius. Šiame straipsnyje norime jums pateikti keletą vaikų kambario įrengimo idėjų, kurios labai pravers kiekvienam esamam ar būsimam tėveliui.

Jau seniai praėjo tas laikas, kai vaikų kambario projektavimas priklausė nuo vaiko lyties. Tikrai nebūtina mergaitės kambarį dažyti rožine spalva, o berniuko – mėlyna. Atsižvelgdami į savo vaiko pomėgius bei charakterį pasirinkite neryškias fonines ir ryškesnes akcentines spalvas. Be abejo, nereikėtų labai persistengti, kadangi vien žaislai turi didžiulę ryškių spalvų gamą. Svarbiausia kambarį suprojektuoti taip, kad vaikas jame jaustųsi saugus, kad jam būtų jauku, neerzintų spalvos, kad vaizdas nesukeltų nemalonių jausmų ar prisiminimų, tačiau nebūtų ir nuobodu. Pasistenkite sukurti tokią savo mažylio erdvę, kurioje jis galėtų įvairiapusiškai lavintis, kurioje vyrautų ramybė ir harmonija, o ne chaosas.


Kalbant apie vaikų kambaryje esančiu baldus, akcentuotina, jog nesvarbu kokį dizainą bepasirinktumėte, baldų medžiagos turi būti netoksiškos (baldų gamintojai ar pardavėjai turėtų pateikti tai įrodantį sertifikatą), pavyzdžiui, dažnai naudojamas melaminas, atitinkantis visus reikalavimus, yra lengvai pjaustomas, taigi galima suprojektuoti įvairiausio dizaino baldus. Vaiko kambaryje reikėtų vengti stiklo elementų, o jei to padaryti nėra galimybės, tuomet rinkitės grūdintą stiklą.


Augant mažyliui keičiasi vaiko charakteris ir formuojasi asmenybė, taip pat pakinta ir fiziniai poreikiai: jo mažą lovelę reikia keisti didesne, žaislus – knygomis. Jeigu projektuojate kambarį visai mažam vaikui, apsvarstykite apie detales, kurias kas keletą metų galėsite nesunkiai ir nebrangiai pakeisti. Jeigu tapetuojate sienas, geriausia rinktis dažomus tapetus. Tokiu atveju, užsinorėjus permainų, užteks tik perdažyti vieną ar visas kambario sienas kita spalva.


Nesirinkite itin brangių audinių užuolaidoms bei pagalvėlėms. Taip drąsiau eksperimentuosite ir negailėsite jų keisti naujomis. Labai smagu, jeigu baldai yra suprojektuoti taip, kad būtų galima juos perstatyti – juk vaikai tokias permainas labai mėgsta.


Jeigu viename kambaryje gyvena du vaikai, tėvams ne tik reikės rasti jiems abiem priimtiną kambario interjero sprendimą, tačiau taip pat ir palikti kiekvienam po atskirą erdve, kurioje mažieji galėtų susikurti savo asmeninį, nepakartojamą pasaulėlį. Net, jeigu vienas jūsų vaikas žavisi kosmosu, o kitas – baletu, vis tiek turite rasti sprendimą, kad abu būtų patenkinti, pavyzdžiui, galite pasitelkti visa apjungiantį elementą – spalvą.


Projektuodami vaikų kambarį nepamirškite, jog jis turi būti lengvai ir greitai tvarkomas.Jei tinkamai neapgalvosite, kaip funkcionaliai laikyti daiktus, užkrausite savo vaikams didelius ir sunkius tvarkymosi darbus, arba, kas labiausiai tikėtina, turėsite susitaikyti su tuo, jog į mažųjų kambarį dėl netvarkos bus baisu užeiti.


Nesirinkite baldų, kuriuose daug atvirų lentynų ir daiktai turi būti sudėlioti itin tvarkingai. Geriausia mažųjų erdvėje įrengti keletą didelių stalčių ar tiesiog į lentynas sustatyti daiktadėžes, į kurias nesunkiai ir greitai mažieji jūsų padaužos galėtų sudėti savo žaislus.

$IMAGE8$

Kaip originaliai suprojektuoti vaikų kambarį?

Kategorija: Interjeras ir jų detalės | Įdėjo: Admin (19.07.2014) Snaujienos.lt,
Peržiūrų: 2835 | Reitingas: 0.0/0

Reklaminis plotas nemokamas. Čia gali būti užsakomieji straipsniai. Turite pasiūlymą, reklaminį straipsnį, pranešimą ar tiesiog norite reklamuoti savo produktą? Prisijunkite ir patalpinkite straipsnį patys. Taip paprasta dar nebuvo.

Dirbtinio intelekto SkelbimaiStatybos pasirinkimas:

Žymos
statyba skelbimai Aplinkotvarka šildymas statybos baldai statybinės medžiagos gamyba fasado apdaila vidaus apdaila būstas nekilnojamas turtas NT euras nekilnojamasis turtas stogai bustas interjeras dažai architektūra Namai butai remontas dazymas Nekilnojamas turas nekilnojamasis turtas (NT) pardavimas daugiabutis Namas stogas NT rinka namo projektas griovimo darbai KAMINAI garažas granulės nuoma Kaunas įregistravimas kadastriniai matavimai pastatas pirkimas butas drėgmė pamatai kasimas Vilnius būsto nuoma grindys-durys karkasiniai namai

statybinės technikos nuoma

tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | KATEGORIJOS | REKLAMINIAI STRAIPSNIAI | Skaičiavimo programos
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 SKELBIMAISTATYBOS.lt - nemokami statybos skelbimai internete | Lankomumas: Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
  • SiteMAP
  • Наверх