Pagrindinis » Straipsniai » Interjeras ir jų detalės

Karštį sulaikantys roletai su „Glasgard” audiniu

Karštį sulaikantys roletai su „Glasgard” audiniu

5 atsakymai į klausimus apie „Glasgard" audinio roletus

Jei atsisukus pietų saulei prie kompiuterio sunku dirbti dėl spiginančių atspindžių ir karščio, tačiau reikalinga apšviesta ir erdvi darbo vieta, „Domus Lumina" rekomenduoja rinktis „Glasgard" audinio roletus. Minimalistinio dizaino biurui ar namų patalpoms pritaikytas audinys sulaiko daugiau nei 99 % žalingų ultravioletinių spindulių ir leidžia mėgautis komfortu patalpose net ir karštą bei saulėtą vasaros dieną.

Štai 5 klausimai, kuriuos apie „Glasgard" audinius mums dažniausiai užduoda klientai:

Kada rekomenduojama įsirengti „Glasgard" audinio roletus?

„Glasgard" audiniai tinka visais atvejais, kuomet biure, namuose ar mokykloje vargina pavasarį ir vasarą prikaistančios patalpos, tačiau darbui reikalinga šviesa. Specialus karštį atspindintis audinys kontroliuoja saulės spindulių patekimą į patalpą, todėl net ir atsisukus saulei pietų pusėje kambarys ar kitos erdvės išlieka vėsios. Dėl šios roleto-filtro savybės ženkliai sumažėja patalpų kondicionavimo išlaidos.

„Glasgard" roletus taip pat rekomenduojama rinktis dirbantiems kompiuteriu ar kitomis IT priemonėmis, kuomet tiesioginė saulė akina ar saulės atspindžiai priverčia prisimerkti, sunku įžiūrėti kompiuterio monitorių.

Kuo „Galssgard" skiriasi nuo įprasto roleto audinio?

„Glasgard" audinys gaminamas pagal aukščiausius standartus atitinkančią sertifikuotą vokiečių technologiją iš specialios karštį atspindinčios plėvelės. Remiantis Vokietijos specialistų atliktais tyrimais, naudojant „Glasgard" roletus, patalpos įkaitimas sumažėja iki 90%. Nors speciali plėvelė nepraleidžia karščio, pro ją prasiskverbia šviesos spinduliai, o patalpos išlieka šviesios. Įprasti roletai, kurie audžiami iš siūlų, pilnai ar iš dalies užtemdo patalpas, todėl trūksta šviesos skaityti ar rašyti. Taip pat ne visi roletai apsaugo nuo patalpų prikaitimo.

Ar „Glasgard" audiniai tinka tik biurams?

Šiuolaikinių biurų statybai dažnai naudojamos stiklo konstrukcijos ar dideli vitrininiai langai. Vasaros metu patalpos stipriai prikaista, dėl akinančios šviesos sunku dirbti, todėl „Glasgard" roletai labai populiarūs įrengiant biurus. Kita vertus jie tikras išsigelbėjimas gėlių mėgėjų privačiuose būstuose, kur dienos metu norima apsaugoti patalpas ir gėles nuo karščio, tačiau jų neužtemdyti.

Kokiame interjere tinka „Glasgard" audinio roletai?

„Glasgard" audinys tinka prie kiekvieno biuro ar namų interjero, kadangi nėra akį rėžiančių spalvų. Tokie roletai ypač tinka minimalistinio stiliaus gerbėjams - praktiški, funkcionalūs, tačiau nematomi. Vidinė roleto audinio pusė šiek tiek pritemdo patalpą, o langas atrodo tarsi tonuotas. Iš lauko pusės audinys yra nepermatomas, kadangi yra padengtas veidrodinę šviesą atspindinčia medžiaga. Tuo tarpu patalpoje šis audinys pasižymi „skaidraus lango" efektu: užtraukus roletą, neprarasite pro langą matomos panoramos.

Ar „Glasgard" roletai naudojami žiemos metu?

Be abejo, žiemą norisi įsileisti daugiau saulės, tad įprasti roletai užtraukiami tik gerokai sutemus. Žiemos metu „Glasgard" roletai ne tik praleidžia šviesą, bet ir padeda sutaupyti šilumos energijos. Oro tarpas, kurio optimalus atstumas tarp lango ir „Glasgard" audinio yra 15 mm, sumažina šilumos nuostolius net iki 41%.

Parengta pagal UAB "Domus Lumina" medžiagą

Karštį sulaikantys roletai su „Glasgard” audiniu

Kategorija: Interjeras ir jų detalės | Įdėjo: Admin (01.09.2014) ,
Peržiūrų: 1331 | Paieškos žymos: Karštį sulaikantys roletai su „Glas | Reitingas: 0.0/0

Reklaminis plotas nemokamas. Čia gali būti užsakomieji straipsniai. Turite pasiūlymą, reklaminį straipsnį, pranešimą ar tiesiog norite reklamuoti savo produktą? Prisijunkite ir patalpinkite straipsnį patys. Taip paprasta dar nebuvo.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite skelbimu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
statyba skelbimai Aplinkotvarka šildymas statybos baldai fasado apdaila vidaus apdaila būstas nekilnojamas turtas NT euras nekilnojamasis turtas stogai bustas interjeras laiptai dažai architektūra Namai butai remontas dazymas Nekilnojamas turas nekilnojamasis turtas (NT) pardavimas daugiabutis Namas stogas NT rinka namo projektas griovimo darbai KAMINAI garažas granulės nuoma Kaunas įregistravimas kadastriniai matavimai pastatas pirkimas butas drėgmė pamatai Klaipėda kasimas Vilnius būsto nuoma grindys-durys katilas

statybinės technikos nuoma

tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | KATEGORIJOS | REKLAMINIAI STRAIPSNIAI | Skaičiavimo programos
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 SKELBIMAISTATYBOS.lt - nemokami statybos skelbimai internete | Lankomumas: Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
  • SiteMAP
  • Наверх