Pagrindinis » Straipsniai » Nekilnojamas turtas

Kokio namo reikia lietuviui?

Kokio namo reikia lietuviui?

Pasak specialistų, žvalgydamiesi nuosavo namo, lietuviai dažniausiai pageidauja nedidelio, ekonomiško būsto iki 100m² ir 2–3 miegamaisiais kambariais.

„Dažniausiai ekonomiškuose namuose planuojama svetainė sujungta su virtuve 30–50 m², miegamieji 9–14m², viena didelė vonia – apie 8m², svečių tualetas – iki 2m², techninėms patalpoms ir koridoriui lieka 10–20m². Taip pat prie namukų numatomos terasos, pietų–vakarų kryptimi.

Automobiliui įrengiama stoginė su sandėliuku dviračiams, žoliapjovei, sodo įrankiams susidėti“, -sako surenkamus skydinius karkasinius namus gaminančios bendrovės „Kriautė“ projektavimo grupės vadovas Donatas Berneckis.Pasak jo, esant galimybei, visada geriau statyti vieno aukšto namą, nes gyvenimas viename aukšte yra žymiai patogesnis. Vis tik populiarūs išlieka vieno aukšto namai su įrengtomis mansardomis – taip šiek tiek atpiginama statyba, sutaupoma vietos sklype. „Prieš renkantis, kokio tipo namą statyti reikėtų atsižvelgti ir kaimynų statomų ar jau esančių namų projektus.

Lietuvoje tai dar nėra įprasta, nors supratimas apie tai po truputį ateina ir pas mus. Pasirinkdami prie kitų pastatų visiškai nederančio stiliaus namą, mažiname viso kvartalo vertę. Neseniai lankiausi Suomijoje vykusioje pastatytų ir įrengtų gyvenamųjų namų parodoje – ten sukurtas tipinis amerikietiško priemiesčio stiliaus rajonas, kuriame visi namai skirtingi, bet kartu išlaikytas ir tam tikras architektūrinis vientisumas“, - pasakojo bendrovės „Kriautė“ atstovas.Šioje parodoje taip pat buvo galima išvysti ir šiuo metu populiarias interjero įrengimo tendencijas. Pasak pašnekovo, į akis krito tai, kad visuose namuose pagrindiniu akcentu pasirinktas židinys ar krosnelė, stovinti namo centre.

„Tai yra logiškas sprendimas, nes ugniavietė ne tik suteikia jaukumo, bet ir turi praktinę paskirtį – ja galima šildyti namą pereinamuoju laiku: rudenį spalio–lapkričio ir pavasarį kovo–balandžio, mėnesiais, kai šildymo sistemos name dar neverta jungti“, - sako D. Berneckis.

Kokio namo reikia lietuviui?

Kategorija: Nekilnojamas turtas | Įdėjo: Admin (06.08.2014) Šaltinis: Balsas.lt,
Peržiūrų: 2514 | Reitingas: 0.0/0

Reklaminis plotas nemokamas. Čia gali būti užsakomieji straipsniai. Turite pasiūlymą, reklaminį straipsnį, pranešimą ar tiesiog norite reklamuoti savo produktą? Prisijunkite ir patalpinkite straipsnį patys. Taip paprasta dar nebuvo.

Dirbtinio intelekto SkelbimaiStatybos pasirinkimas:

Žymos
statyba skelbimai Aplinkotvarka šildymas statybos baldai statybinės medžiagos gamyba fasado apdaila vidaus apdaila būstas nekilnojamas turtas NT euras nekilnojamasis turtas stogai bustas interjeras dažai architektūra Namai butai remontas dazymas Nekilnojamas turas nekilnojamasis turtas (NT) pardavimas daugiabutis Namas stogas NT rinka namo projektas griovimo darbai KAMINAI garažas granulės nuoma Kaunas įregistravimas kadastriniai matavimai pastatas pirkimas butas drėgmė pamatai kasimas Vilnius būsto nuoma grindys-durys karkasiniai namai

statybinės technikos nuoma

tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | KATEGORIJOS | REKLAMINIAI STRAIPSNIAI | Skaičiavimo programos
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 SKELBIMAISTATYBOS.lt - nemokami statybos skelbimai internete | Lankomumas: Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
  • SiteMAP
  • Наверх