Pagrindinis » Straipsniai » Nekilnojamas turtas

Kokius sklypus bus galima nusipirkti saugomose teritorijose?

Kokius sklypus bus galima nusipirkti saugomose teritorijose?

Vyriausybė posėdyje pritarė Žemės ūkio ministerijos parengtam Saugomų teritorijų įstatymo pakeitimo projektui, kuriame numatoma, kad tokiose teritorijose būtų galima parduoti tik iki 1 hektaro ploto žemės sklypus. Pagal šiuo metu galiojantį reglamentavimą galimų įsigyti saugomose teritorijose įsiterpusių žemės plotų dydžiai yra didesni nei nesaugomose teritorijose.

Galiojančiame Saugomų teritorijų įstatyme nustatyta, kad valstybiniuose draustiniuose, valstybiniuose parkuose ir biosferos stebėsenos teritorijų draustiniuose, taip pat rekreacinėse zonose gali būti parduodami iki 5 hektarų ploto sklypai, įsiterpę į žemės ūkio naudmenas tarp privačios žemės valdų. Įstatyme taip pat įtvirtinta, kad minėtose teritorijose parduodama ir sodininkų bendrijų žemė, tačiau iš šios nuostatos nėra pakankamai aišku, ar tai taikoma visai žemei, esančiai sodų teritorijoje, ar tik sodo sklypams.

Pakeitimais siekiama suvienodinti tokių tarp privačių valdų įsiterpusių žemės plotų dydžius ir įrašyti Žemės reformos įstatyme įtvirtintą galimų parduoti iki 1 ha įsiterpusių žemės plotų dydį. Toks pat ploto apribojimas galioja ir valstybinės miškų ūkio paskirties bei vandens ūkio paskirties žemės pardavimo atveju.

Šis reglamentavimas ne tik suvienodintų minėtąjį parduodamo ploto dydį, bet ir įtvirtintų, kad saugomose teritorijose nebūtų palankesnių sąlygų įsigyti žemės plotus nei nesaugomose teritorijose. Be to, įstatymo projekte siūloma aiškiai nustatyti, kad saugomose teritorijose gali būti parduodama ten esanti sodų ir sodininkų bendrijų bendrojo naudojimo žemė.

Seimui patvirtinus siūlomas nuostatas, nekils abejonių, kokia mėgėjų sodo teritorijos dalis turima omenyje.

Kokius sklypus bus galima nusipirkti saugomose teritorijose?

Kategorija: Nekilnojamas turtas | Įdėjo: Admin (24.05.2014) Tinklalapis ,
Peržiūrų: 2306 | Reitingas: 0.0/0

Reklaminis plotas nemokamas. Čia gali būti užsakomieji straipsniai. Turite pasiūlymą, reklaminį straipsnį, pranešimą ar tiesiog norite reklamuoti savo produktą? Prisijunkite ir patalpinkite straipsnį patys. Taip paprasta dar nebuvo.

Dirbtinio intelekto SkelbimaiStatybos pasirinkimas:

Žymos
statyba skelbimai Aplinkotvarka šildymas statybos baldai statybinės medžiagos gamyba fasado apdaila vidaus apdaila būstas nekilnojamas turtas NT euras nekilnojamasis turtas stogai bustas interjeras dažai architektūra Namai butai remontas dazymas Nekilnojamas turas nekilnojamasis turtas (NT) pardavimas daugiabutis Namas stogas NT rinka namo projektas griovimo darbai KAMINAI garažas granulės nuoma Kaunas įregistravimas kadastriniai matavimai pastatas pirkimas butas drėgmė pamatai kasimas Vilnius būsto nuoma grindys-durys karkasiniai namai

statybinės technikos nuoma

tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | KATEGORIJOS | REKLAMINIAI STRAIPSNIAI | Skaičiavimo programos
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 SKELBIMAISTATYBOS.lt - nemokami statybos skelbimai internete | Lankomumas: Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
  • SiteMAP
  • Наверх