Pagrindinis » Straipsniai » Langai, montavimas

Kokybiški plastikiniai langai iš vokiško Gealan profilio

Kokybiški plastikiniai langai iš vokiško Gealan profilio

Pradėdami statyti namą ar rekonstruoti butą, mes įsivaizduojame, kaip netrukus atsiras nauja erdvė ir mes mėgausimės jaukumu bei stebuklingu šviesos ir šešėlių žaismu, pamiršdami krūvas šiukšlių, triukšmą ir visą tą „remontu" vadinamą katastrofą. Kad visa tai taptų realybe, reikia laiku pagalvoti ir apie langus.

Renkantis langus yra svarbu ne tik tai, kiek jie kainuoja, bet ir kokie yra jų eksploatacijos kaštai.  Plastikiniai langai yra ne tik pigesni už medinius, bet žymiai mažiau kainuoja jų priežiūra bei remontas. Tyrimais nustatyta, kad per 25 metus išlaidos medinių langų priežiūrai ir remontui yra 1800% didesnės, nei plastikinių. Todėl ekonomiškumo atžvilgiu plastikiniai langai neprilygstamai nukonkuruoja medinius. Plastikinių langų techninės charakteristikos, jų išvaizda, galimų formų bei spalvų įvairovė, paprasta ir pigi priežiūra nulemia tai, kad plastikiniai langai Europoje vis dar užima didesnę langų rinkos dalį.

Per pastaruosius metus langams keliami reikalavimai pastebimai išaugo. Šiuolaikiniai langai - tai jau ne tik įstiklinta anga sienoje, per kurią į namus patenka natūrali šviesa (o iš namų dažnai išeina šiluma). Šiuolaikinis langas - tai sudėtingiausia konstrukcija, kurią sudaro daugiau nei du šimtai detalių, iš kurių kiekviena atlieka savo funkciją.

Paskutiniuose langų profilių gamintojų darbuose (įdirbiuose) atsispindi naujausios langų funkcijų, tokių kaip šilumos apsaugos, garso izoliacijos, apsaugos nuo įsilaužimo tobulinimo tendencijos, o taip pat atitikimo šiuolaikinės architektūros reikalavimams tendencijos. Todėl, kurdama sistemą S 8000 IQ, kompanija „Gealan" ypatingą dėmesį skyrė ne tik profilio konstrukcijos tobulinimui, tačiau taip pat atsižvelgė į reikliausių dizainerių ir architektų pageidavimus.

Sistema GEALAN S 8000 IQ - tai išoriškai užsandarinta sistema su 4, 5 arba 6 kameromis. S 8000 IQ leidžia montuoti iki 46 mm storio stiklo paketus. Šio profilio plotis yra 74 mm, o tai yra optimalus kompromisas tarp šiluminei izoliacijai ir statikai keliamų reikalavimų.

Lango profilio kameros sudaro oro barjerus šaltam orui. Kuo daugiau kamerų, tuo mažiau išeis šilumos. Derinyje su šilumą izoliuojančiu stiklo paketu langas iš GEALAN S 8000 IQ profilio tampa tikru energiją taupančiu langu. Langai, pagaminti iš GEALAN S 8000 IQ profilio, įstiklinti akustiniais stiklo paketais gali sumažinti triukšmą net iki 50 decibelų, t. y., veikiančio skeliamojo kūjo bildesys (100 dB) sumažinamas iki šnabždėjimo lygio, o autostrados triukšmas (80 dB) - iki lapų šlamėjimo.

Tačiau daugeliu atvejų didelis kamerų skaičius neigiamai veikia lango stabilumą ir patikimumą, kadangi dėl daugelio pertvarų neįmanoma sumontuoti reikiamo dydžio standumo elementų. Profilis GEALAN S 8000 IQ šio trūkumo neturi. 74 mm plotis sąlygoja tai, kad pagrindinė profilio vidinė kamera yra pakankamai didelė ir į ją galima dėti platų plieninį profilį, kurio dėka langai tampa labai tvirti ir stabilūs.

Sistemoje GEALAN S 8000 IQ hermetiškumas užtikrinamas vienu išoriniu ir vienu vidiniu polimeriniais sandarikliais, kurie ilgus metus išsaugo savo elastingumą plačiame temperatūrų intervale.

Iš sistemos GEALAN S 8000 IQ profilio galima pagaminti apie 40 įvairių tipų langų ir durų konstrukcijų. Tai gali būti standartiniai stačiakampiai langai arba stumdomos langų sistemos, arkinės konstrukcijos, trikampiai arba frontoniniai langai, klostuotos ir pakeliamos stumdomos durys ir t. t.

Darnios proporcijos, minkšti kontūrai, blizgus paviršius, plati spalvų paletė - tai būdingi sistemos GEALAN S 8000 IQ bruožai.

Jaustis patogiai savo namuose tuo pačiu reiškia ir jaustis saugiai. Langų saugumas priklauso nuo furnitūros. Į GEALAN langus galima sumontuoti bet kurio žinomo Europos gamintojo nuo įsilaužimo saugančią furnitūrą. Ir dar vienas ypatumas: sistemos GEALAN S 8000 IQ languose uždarymo mechanizmus galima patikimai pritvirtinti prie sustiprintų plieninių elementų rėme, todėl įsilaužėliams langai neįveikiami.

Jei pageidaujate, kad Jūsų namuose būtų šilta ir tylu, šviesu ir jauku, laiku pagalvokite apie langus.

Daugelis dar galvoja, kad plastikinis langas gali būti tik baltas arba padengtas medžio imitacijos plėvele. Kompanija GEALAN siūlo savo unikalius spalvotus profilius „acrylcolor, kurie gaminami naudojant specialų koekstruzijos metodą. Unikali koekstruzijos technologija leidžia PVC profilio padengti iki 0,5 mm storio spalvoto akrilo sluoksnu. Šis daugiasluoksnių plastikinių konstrukcijų technologinis gamybos procesas be viso kito suteikia galimybę jas padengti spalva. Kaip pagrindas naudojamas baltas PVC profilis, kuris terminio proceso eigoje sujungiamas su spalvotu akrilu. Terminio koekstruzijos proceso eigoje pagrindinis profilio, kurį šiame apdorojimo etape sudaro skystas baltas PVC lydalas, korpusas nedalijamai sujungiamas su skystu akrilo lydalu. Spalvoto akrilo lydalu tiksliai padengiami tie profilio paviršiai, kuriuos vėliau, kai langas jau bus pagamintas, veiks įvairios oro sąlygos: saulės spinduliai, vėjas, lietus ir sniegas.

Koekstruzijos metodas užtikrina nepaprastą spalvų perteikimo tikslumą, spalvų sodrumą ir natūralumą. Netgi vėliau, viename ir tame pačiame stiklo pakete pakeitus atskirus lango elementus, net ir po kelerių metų vizualiai bus beveik neįmanoma aptikti skirtumų.

Dar vienas spalvoto GEALAN profilio privalumas - akrilo sluoksnis laidus saulės spinduliams, kurie, pro jį praeidami, atsispindi nuo balto PVC. Todėl profilių paviršius neperkaista, o spalvota danga neišsipučia ir neatsisluoksniuoja.Koekstruzijos technologija leidžia išsaugoti spalvos ryškumą ir sodrumą keliems dešimtmečiams. Plati „acrycolor" spalvų paletė leis išsirinkti labiausiai tinkančią spalvą.

Pasirinkę spalvotus iš GEALAN profilių pagamintus plastikinius langus paįvairinsite ir papuošite savo namų fasadą. Langų spalvos nebluks, akrilo sluoksnis nesilupinės. Jums nereikės langų perdažyti, o tai ne tik sutaupys ir Jūsų laiką, bet ir pinigus. Plastikiniai langų profiliai padengti spalvotu akrilo sluoksniu yra atsparūs saulės spinduliams ir yra ilgaamžiai, akrilo spalvos nepasikeis net ir esant labai ekstremalioms oro sąlygoms.

Spalvotu akrilu padengtų langų paviršius yra labai lygus, todėl prie jo sunkiai limpa purvas. Tokie langai plaunami įprastmis plovimo priemonėmis. PVC ir akrilo sulydymas labai aukštoje temperatūroje profilio paviršiams suteikia ypatingą atsparumą išoriniam mechaniniam poveikiui. Jie ne tik nesibraižo, bet ir mažiau tepasi.

GEALAN pagrįstai didžiuojasi šia unikalia spalvotų profilių gamybos technologija.

Daugiau langų straipsnių galite rasti langai, montavimas

Kokybiški plastikiniai langai iš vokiško Gealan profilio

Kategorija: Langai, montavimas | Įdėjo: Admin (16.08.2014) E-paštas Tinklalapis Vytauto g. 24, 70125 Vilkaviškis telefonas 8-34 252875, gelanga@gelanga.lt
Peržiūrų: 2642 | Paieškos žymos: vokiško Gealan profilio, Kokybiški plastikiniai langai | Reitingas: 0.0/0

Reklaminis plotas nemokamas. Čia gali būti užsakomieji straipsniai. Turite pasiūlymą, reklaminį straipsnį, pranešimą ar tiesiog norite reklamuoti savo produktą? Prisijunkite ir patalpinkite straipsnį patys. Taip paprasta dar nebuvo.

Dirbtinio intelekto SkelbimaiStatybos pasirinkimas:

Žymos
statyba skelbimai Aplinkotvarka šildymas statybos baldai statybinės medžiagos gamyba fasado apdaila vidaus apdaila būstas nekilnojamas turtas NT euras nekilnojamasis turtas stogai bustas interjeras dažai architektūra Namai butai remontas dazymas Nekilnojamas turas nekilnojamasis turtas (NT) pardavimas daugiabutis Namas stogas NT rinka namo projektas griovimo darbai KAMINAI garažas granulės nuoma Kaunas įregistravimas kadastriniai matavimai pastatas pirkimas butas drėgmė pamatai kasimas Vilnius būsto nuoma grindys-durys karkasiniai namai

statybinės technikos nuoma

tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | KATEGORIJOS | REKLAMINIAI STRAIPSNIAI | Skaičiavimo programos
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 SKELBIMAISTATYBOS.lt - nemokami statybos skelbimai internete | Lankomumas: Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
  • SiteMAP
  • Наверх