Pagrindinis » Straipsniai » Grindys

Liejama grindų danga: praktiška, originalu ir stilinga

Liejama grindų danga: praktiška, originalu ir stilinga

Liejamos grindys – tai šiuolaikiška ir moderni grindų įrengimo technologija, taikoma tiek pramoninės paskirties pastatams, tiek kasdienio naudojimo patalpoms – ši danga jau spėjo įgyti konkurencinį pranašumą prieš linoleumą, parketą ir keramines plyteles. Liejamos grindys išsiskiria itin dideliu atsparumu mechaninėms apkrovoms ir chemiškai agresyviems elementams. Be to, skaidri danga žavi savo estetinėmis savybėmis: naujausios technologijos leidžia įgyvendinti pačius sudėtingiausius interjero sprendimus, grindys yra lengvai prižiūrimos, valomos ir remontuojamos.

Lengva priežiūra

Vienas didžiausių liejamų grindų pranašumų – lengva dangos priežiūra ir nesudėtingas remontas. Itin lygi grindų danga gali būti valoma specialiomis mašinomis ir teigiamai veikti didelių patalpų eksploatacijos sąlygas. Be to, remontuojant grindis, nereikia atnaujinti visos dangos – užtenka atlikti dalinę pataisą, t. y. atnaujinti tik pažeistas ar didžiausios apkrovos paveiktas zonas.

Liejamos grindys vertinamos ir dėl nekenksmingos eksploatacijos, dielektriškumo ir antistatiškumo, atsparumo smūginėms apkrovoms ir ilgaamžiškumo (profesionaliai įrengta ir tinkamai prižiūrima danga gali tarnauti daugiau nei 20 metų). Liejama danga tinka visuomeninės paskirties pastatams ir statiniams, kur keliami itin aukšti atsparumo reikalavimai – grindų liejimo technika taikoma prekybos centruose, sporto aikštėse, mokyklose ir poliklinikose. Beje, naudojant specialius priedus, liejamos grindys gali būti atsparios chemiškai agresyviems regentams ir rūgštims, todėl ši danga yra liejama farmacijos įmonėse ir labaratorijose.

Stilingas interjeras

Liejamos grindys vis dažniau montuojamos gyvenamosios paskirties patalpose – ypatingai lygi ir skaidri danga vertinama dėl savo estetinių savybių. Be to, grindų panaudojimo galimybės atitiks net ir išrankiausio gyventojo poreikius. Liejamos grindys gali būti lygaus arba šiurkštaus paviršiaus, jos gali būti puošiamos blizgučiais arba likti matinės, grindys gali būti spalvotos arba vienspalvės. Po išskirtinai skaidriu viršutiniu grindų sluoksniu galima įamžinti pageidaujamus spalvotus atvaizdus: šeimos nuotraukas, žaismingus paveikslėlius ar net ir įspūdingus 3D vaizdus.

Originalūs sprendimai

Naujausios technologijos leidžia kurti netradicinį ir menišką interjerą. Viršutinis dangos sluoksnis ne tik apsaugo iliustruotą paveikslėlį, bet ir suteikia jam gyvybės, padidina spalvų įvairovę ir išryškina atspalvių kontrastus. Jei ieškote originalaus sprendimo, rekomenduojame neapsiriboti lietomis grindimis – šiandien pageidaujamą atvaizdą galite perkelti ir ant sienų ar lubų. Būdami šiame kambaryje jausitės peržengę realybės ribas. Ypatingai daug dėmesio sulaukia natūralios gamtos peizažai ir tikroviškos gyvūnų nuotraukos, perkeliančios mus į dar nepažintą erdvę. Liejamų sienų technologija vis dažniau taikoma viešosiose susibūrimo vietose, pvz., kavinėse, užeigose ir restoranuose, siekiant pritraukti didesnį lankytojų srautą ir paraginti kūrybinių galių laisvę. Be to, nereikėtų pamiršti ir praktinės šios dangos pusės – liejamos sienos, grindys ir lubos yra lengvai prižiūrimos ir nesudėtingai remontuojamos. Ši danga privalo atitikti Europos Sąjungos reikalavimus, t. y. jos negali išskirti kenksmingų medžiagų ir alergenų.

Pasiruošimas darbams

Siekiant geriausio rezultato, būtina tinkamai pasiruošti darbams. Svarbiausia – įrengti kokybišką betono pagrindą. Paviršius, ant kurio ketinate lieti grindis, turi būti visiškai lygus, t. y. ant jo negali likti riebalų dėmių, cemento ar dulkių. Nepamirškite, kad įrengę betoninį pagrindą, turite palaukti bent 28 paras, kol paviršius bus paruoštas liejimo darbams. Beje, prieš pradedant liejimą, būtina užtikrinti tinkamą betono drėgmės lygį ir nustatyti betono tvirtumą, t. y. jo atsparumą gniuždymui. Jei norite džiaugtis geriausiu rezultatu, darbus patikėkite šios srities profesionalams.

Liejama grindų danga: praktiška, originalu ir stilinga

Kategorija: Grindys | Įdėjo: Admin (04.10.2014) Šaltinis: statybaplius.lt,
Peržiūrų: 1287 | Paieškos žymos: Liejama grindų danga, Liejamos grindys | Reitingas: 0.0/0

Reklaminis plotas nemokamas. Čia gali būti užsakomieji straipsniai. Turite pasiūlymą, reklaminį straipsnį, pranešimą ar tiesiog norite reklamuoti savo produktą? Prisijunkite ir patalpinkite straipsnį patys. Taip paprasta dar nebuvo.

Dirbtinio intelekto SkelbimaiStatybos pasirinkimas:

Žymos
statyba skelbimai Aplinkotvarka šildymas statybos baldai fasado apdaila vidaus apdaila būstas nekilnojamas turtas NT euras nekilnojamasis turtas stogai bustas interjeras laiptai dažai architektūra Namai butai remontas dazymas Nekilnojamas turas nekilnojamasis turtas (NT) pardavimas daugiabutis Namas stogas NT rinka namo projektas griovimo darbai KAMINAI garažas granulės nuoma Kaunas įregistravimas kadastriniai matavimai pastatas pirkimas butas drėgmė pamatai Klaipėda kasimas Vilnius būsto nuoma grindys-durys katilas

statybinės technikos nuoma

tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | KATEGORIJOS | REKLAMINIAI STRAIPSNIAI | Skaičiavimo programos
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 SKELBIMAISTATYBOS.lt - nemokami statybos skelbimai internete | Lankomumas: Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
  • SiteMAP
  • Наверх