Pagrindinis » Straipsniai » Statybos darbai

Moduliniai namai: Gyvenimas ir visi patogumai

Moduliniai namai: Gyvenimas ir visi patogumai

Kad ir kaip neįtikėtinai visa tai galėtų skambėti, gyvenamosios erdvės, naudojant modulinius namus, nebėra naujiena: Olandijoje moduliniai pastatai pritaikomi gyvenimui, poilsiui ir darbui. Lietuvoje - sodyboms, vasarnamiams ar pirtims. Iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip alternatyva, sutaupanti laiką, pinigus, nervus bei vargus. Kas gali būti geriau? O gal blogiau…? Pateikiame abi medalio puses.

PRIVALUMAI

Gal ir neįprastas „namų“ variantas, tačiau jis neginčijamai traukia akį ir išsiskiria iš kitų. Kiek ankščiau ir karkasiniai namai nebuvo dažnas reiškinys, tiesa? Viskas priklauso nuo Jūsų požiūrio ir polinkio į futuristinės architektūros stebuklus, bei išskirtinių idėjų realizavimą.

“Vieną didžiausių modulinių namų privalumą norėčiau išskirti patvarumą. Būtent dėl šios priežasties imtasi visų modulių pritaikymo variacijų. Be to, lyginant su dabartinėmis rinkos kainomis – modulinis variantas yra tikrai nebrangus” – dalinasi “Ryterna Modul” atstovas Vainius Gabalis.

INTERJERAS

Taip. Net ir interjeras. Modulinius namus kuriantys architektai sukomplektuoja pastatą, derinami jį prie asmeninių poreikių, savaime suprantama, priderina ir interjerą. Šis, priklausomai nuo paskirties, gali būti labai įvairus ir svyruoti nuo ekonominio iki prabangaus varianto. Į pasirinktą interjerą montuojama ir visa reikalinga įranga, technika bei baldai.

KAINA

Kaina, kaip ir bet kuriam įprastam statiniui, priklauso nuo dydžio, būklės bei naudojamų apšiltinimo medžiagų. Dažniausiai kaina nurodoma 1000 Lt/m2 neįrengtam modulio variantui. Na, o įrengtas jau priklauso nuo komplektacijos, naudotų apdailos medžiagų bei konstrukcinių sprendimų. Tačiau, V. Gabalio teigimu, net sudėjus apdailą ir apšiltinimo medžiagas, tokio namo įrengimas vis tiek gausis pigesnis nei įprastas.

Panašu į greitą ir nebrangią alternatyvą stacionariems pastatams, tiesa? Įdomu tik, kokia konservatyviųjų lietuvių nuomonė į šitokių “namų” variantą.

RYTERNA MODUL, UAB

Moduliniai namai: Gyvenimas ir visi patogumai

Kategorija: Statybos darbai | Įdėjo: Admin (23.07.2014) E-paštas Tinklalapis +370 37 49 1016; +370 68 75 8504, info@rmodul.lt
Peržiūrų: 1734 | Paieškos žymos: Moduliniai namai, Ryterna modul | Reitingas: 0.0/0

Reklaminis plotas nemokamas. Čia gali būti užsakomieji straipsniai. Turite pasiūlymą, reklaminį straipsnį, pranešimą ar tiesiog norite reklamuoti savo produktą? Prisijunkite ir patalpinkite straipsnį patys. Taip paprasta dar nebuvo.

Dirbtinio intelekto SkelbimaiStatybos pasirinkimas:

Žymos
statyba skelbimai Aplinkotvarka šildymas statybos baldai fasado apdaila vidaus apdaila būstas nekilnojamas turtas NT euras nekilnojamasis turtas stogai bustas interjeras laiptai dažai architektūra Namai butai remontas dazymas Nekilnojamas turas nekilnojamasis turtas (NT) pardavimas daugiabutis Namas stogas NT rinka namo projektas griovimo darbai KAMINAI garažas granulės nuoma Kaunas įregistravimas kadastriniai matavimai pastatas pirkimas butas drėgmė pamatai Klaipėda kasimas Vilnius būsto nuoma grindys-durys katilas

statybinės technikos nuoma

tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | KATEGORIJOS | REKLAMINIAI STRAIPSNIAI | Skaičiavimo programos
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 SKELBIMAISTATYBOS.lt - nemokami statybos skelbimai internete | Lankomumas: Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
  • SiteMAP
  • Наверх