Pagrindinis » Straipsniai » Energetika

Patalpų mikroklimato sistema įrengus orinį šildymą

Patalpų mikroklimato sistema įrengus orinį šildymą

Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas, drėkinimas, sausinimas ir oro valymas - labai populiari sistema. Ji veikia daugiau kaip 60 metų ir yra sėkmingai eksploatuojama vidutinio bei šalto klimato šalyse. Sistema garantuoja optimalų patalpų komfortą ištisus metus. Tai sprendimas, kuris šildymą, ventiliaciją, oro kondicionavimą bei daugelį kitų funkcijų susieja į vieningą sistemą, valdomą vienu programuojamu įrenginiu – termostatu. Yra šalių, kuriose net iki 80% individualių namų ir kotedžų apšildoma šiltu oru. Be to, sistema veikia be tarpinių įrengimų (radiatorių ar vamzdynų), todėl ją įrengus galima pasiekti n.v.k. iki 93%.

Sistemos sandara ir veikimo principas

Orinio šildymo - patalpų mikroklimato sistema:

 1. Oro šildytuvas
 2. Oro filtras
 3. Išgarintuvas
 4. Drėkintuvas
 5. Šviežio oro įtraukimo ortakis
 6. Šilumos siurblys / kondicionierius
 7. Termostatas
 8. Dūmtakis
 9. Padavimo ortakis
 10. Grįžtamasas ortakis
 11. Nešvaraus oro šalinimo ortakis

Veikimo principas

Šildytuvas tiekia karštą orą, naudodamas šiluminę energiją, gaunamą deginant dujas arba naudojant šilumos siurblį. Degdamas kuras generuoja karštas dujas,jos keliauja per  šilumokaitį,  pro jį ventiliatoriumi pučiamas oras  absorbuoja karštį nuo įkaitusio metalo paviršiaus. Pašildytas oras ortakiais cirkuliuoja patalpose. Degimo produktai, savaime suprantama, yra išmetami.

Uždara sistema užtikrina kokybišką oro srautą

Sistema uždara, tai sumažina dulkių kiekį bei alergenų atsiradimą patalpose. Pastovus (apie 10 % patalpų tūrio) papildomas oro kiekis iš lauko patenka į sistemą per filtrą. Patalpose cirkuliuojantis oras į sistemą taip pat grįžta per filtrą. Blogas oras ( pvz. iš WC ar virtuvės yra išmetamas.

Oro judėjimas, kai nėra poreikio šildyti ar vėsinti, užtikrina gerą patalpų ventiliavimą, o sistemos sukuriamas mažas oro viršslėgis pastatuose, apsaugo patalpas nuo skersvėjų ir dulkių patekimo iš išorės.

Namų mikroklimatui pagerinti ir norimam oro drėgnumui palaikyti, į sistemą montuojamas drėkintuvas. Temperatūra reguliuojama termostatu, kuris sujungiamas su  sistemos automatika. Galima reguliuoti oro srautus atskirose patalpose, taip pasiekiant pageidaujamą temperatūrą kiekvienoje iš jų.

Dėl papildomos informacijos kreipkitės:

Patalpų mikroklimato sistema įrengus orinį šildymą

Kategorija: Energetika | Įdėjo: Admin (14.07.2014) E-paštas Tinklalapis MB “GDG” +370 606 101 89, info@gdg.lt
Peržiūrų: 2338 | Paieškos žymos: Patalpų mikroklimato sistema įrengu | Reitingas: 0.0/0

Reklaminis plotas nemokamas. Čia gali būti užsakomieji straipsniai. Turite pasiūlymą, reklaminį straipsnį, pranešimą ar tiesiog norite reklamuoti savo produktą? Prisijunkite ir patalpinkite straipsnį patys. Taip paprasta dar nebuvo.

Dirbtinio intelekto SkelbimaiStatybos pasirinkimas:

Žymos
statyba skelbimai Aplinkotvarka šildymas statybos baldai statybinės medžiagos gamyba fasado apdaila vidaus apdaila būstas nekilnojamas turtas NT euras nekilnojamasis turtas stogai bustas interjeras dažai architektūra Namai butai remontas dazymas Nekilnojamas turas nekilnojamasis turtas (NT) pardavimas daugiabutis Namas stogas NT rinka namo projektas griovimo darbai KAMINAI garažas granulės nuoma Kaunas įregistravimas kadastriniai matavimai pastatas pirkimas butas drėgmė pamatai kasimas Vilnius būsto nuoma grindys-durys karkasiniai namai

statybinės technikos nuoma

tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | KATEGORIJOS | REKLAMINIAI STRAIPSNIAI | Skaičiavimo programos
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 SKELBIMAISTATYBOS.lt - nemokami statybos skelbimai internete | Lankomumas: Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 • SiteMAP
 • Наверх