Pagrindinis » Straipsniai » Interjeras ir jų detalės

Ritininės žaliuzės - ir madinga, ir praktiška

Ritininės žaliuzės - ir madinga, ir praktiška

Sukurti jaukų ir savitą namų interjerą – nelengvas uždavinys. Labai dažnai žmonėms, įsirenginėjantiems savą būstą, kyla klausimų, ką rinktis – užuolaidas ar žaliuzes. Šiuo metu ne tik visoje Europoje, bet ir Lietuvoje sparčiai populiarėja įvairių rūšių ritininės žaliuzės. Tai – laisvai kabančios roletės, roletės "VEGAS" su kasete bei šoniniais profiliais,  miniroletės,  roletės "Diena-naktis".

Žaliuzių pasirinkimą dažniausiai padiktuoja praktiškumas. Juk jas ne tik paprasta prižiūrėti, bet, pasirinkus netradicinę tekstūrą, jos gali suteikti gyvenamosioms erdvėms ypatingą nuotaiką. Roletės "Diena - naktis“ yra pagamintos iš dvigubo audinio, kuris sudaro ant lango ,,dienos-nakties“ efektą. Jos leidžia stebėti, kas vyksta lauke, nesuskleidžiant audinio, bei reguliuoti šviesos srautą, neatidengiant audinio.

Specifinė audinio tekstūra, kurią galima pasirinkti iš keliolikos variantų, leidžia namuose sukurti ne tik norimas emocijas, bet ir turėti daugiau šviesių erdvių. Šiuo metu populiariausios pastelinės spalvos, tačiau vis dažniau pasirenkama juoda spalva ar jos atspalviai.

Kompanijos "Ardena" atstovai pastebi, kad šiuo metu universalios ritininės žaliuzės yra potencialių pirkėjų dėmesio centre. Mat pasirinkus audinį, atsparų drėgmei ir riebalams, šias žaliuzes galima naudoti netgi virtuvėje ar vonioje. Roletų audeklas yra pagamintas iš impregnuoto poliesterio. Jis nedegus, netgi neblunkantis. Žaliuzių valdymas labai paprastas – spyruokliniu būdu arba grandinėle, o esant poreikiui, galimas ir elektrinis variantas.

Prižiūrėti ritinines žaliuzes, kad ir kur jos būtų sumontuotos, – valgomajame, vonioje ar vaiko kambaryje – labai paprasta. Atsiradus dėmei, ją galima nesunkiai  pašalinti  nestipraus koncentrato detergentu, tačiau įprastai užtenka sauso valymo.

Nauja "Ardenos" sritis – tai gaubtų gamyba pagal užsakymą bei senų gaubtų renovacija. Gaubtą galima pagaminti iš kliento pasirinkto ar įmonės kolekcijoje esančio audeklo. Visa tai nesunkiai pritaikoma net ir dizainerio kuriamame interjere, nes bendrovė siūlo ne tik platų gaubtų dydžių ir formų pasirinkimą, bet ir raštų bei faktūrų įvairovę. Šviestuvus galima derinti su langų dekoru, pavyzdžiui, jie gali būti aptraukti tokia pačia medžiaga, iš kurios pagamintos ritininės žaliuzės arba užuolaidos.

Jūs laukiami „Ardenos“ salonuose

Vilniuje: Vytenio g. 20,
Kaune: Savanorių pr. 288,
Klaipėdoje: Minijos g. 62,
Šiauliuose: Pramonės g. 17B

Ritininės žaliuzės - ir madinga, ir praktiška

Kategorija: Interjeras ir jų detalės | Įdėjo: Admin (08.07.2014) Tinklalapis „Ardenos“ salonas,
Peržiūrų: 1945 | Paieškos žymos: praktiška, madinga, Ritininės žaliuzės | Reitingas: 0.0/0

Reklaminis plotas nemokamas. Čia gali būti užsakomieji straipsniai. Turite pasiūlymą, reklaminį straipsnį, pranešimą ar tiesiog norite reklamuoti savo produktą? Prisijunkite ir patalpinkite straipsnį patys. Taip paprasta dar nebuvo.

Dirbtinio intelekto SkelbimaiStatybos pasirinkimas:

Žymos
statyba skelbimai Aplinkotvarka šildymas statybos baldai fasado apdaila vidaus apdaila būstas nekilnojamas turtas NT euras nekilnojamasis turtas stogai bustas interjeras laiptai dažai architektūra Namai butai remontas dazymas Nekilnojamas turas nekilnojamasis turtas (NT) pardavimas daugiabutis Namas stogas NT rinka namo projektas griovimo darbai KAMINAI garažas granulės nuoma Kaunas įregistravimas kadastriniai matavimai pastatas pirkimas butas drėgmė pamatai Klaipėda kasimas Vilnius būsto nuoma grindys-durys katilas

statybinės technikos nuoma

tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | KATEGORIJOS | REKLAMINIAI STRAIPSNIAI | Skaičiavimo programos
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 SKELBIMAISTATYBOS.lt - nemokami statybos skelbimai internete | Lankomumas: Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
  • SiteMAP
  • Наверх