Pagrindinis » Straipsniai » Statybos darbai

Šiaudinio namo statytojas: šis namas bus triskart pigesnis už įprastą

Šiaudinio namo statytojas: šis namas bus triskart pigesnis už įprastą

Šiaudinį ir molinį namą statanti Artūro ir Livijos šeima kviečia į talką visus norinčius prisijungti. Padavę skelbimą internete iš tiesų jie sulaukia svečių, norinčių ne tik padėti, bet ir pasižiūrėti, pasimokyti ir išbandyti patiems, kaip statomi šiaudiniai namai. Abipusė nauda, sako Artūras.

GRYNAS.lt žurnalistai atvyko pažiūrėti, ar iš tiesų statytis namą iš šiaudinių kitkų yra taip paprasta ir lengva, kaip pasakojama. Ir neliko nuvilti. Namas karkasinis, o jo sienos prikimštos šiaudų. Svarbu, kad jie nesudrėktų, nes jeigu šiaudai sušlaps ir supus, kelio atgal nebebus. Stogas turi būti itin sandarus. Taip pat, turi būti labai gerai izoliuoti elektros laidai, tvarkingai įrengta krosnis, kad vieną dieną namas nesupleškėtų.

O visa kita – vieni juokai, sako namo savininkai. Darbas lengvas, malonus, nereikalaujantis ypatingų įgūdžių, todėl nereikia samdyti statybininkų ir tokiu būdu leisti pinigų. Taigi, ir darbas nekainuoja, ir medžiagos labai pigios. Molis – iškasamas čia pat, šiaudai iš ūkininkų.

Kiek kainuos tokio namo statybos ir kaip šeimininkai vertina molinės pirties teikiamus malonumus, žiūrėkite reportaže:

Šiaudinio namo statytojas: šis namas bus triskart pigesnis už įprastą

Kategorija: Statybos darbai | Įdėjo: Admin (01.08.2014) Tinklalapis Giedrė Daugirdaitė, Rinatas Chairulinas,
Peržiūrų: 1144 | Reitingas: 0.0/0

Reklaminis plotas nemokamas. Čia gali būti užsakomieji straipsniai. Turite pasiūlymą, reklaminį straipsnį, pranešimą ar tiesiog norite reklamuoti savo produktą? Prisijunkite ir patalpinkite straipsnį patys. Taip paprasta dar nebuvo.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite skelbimu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
statyba skelbimai Aplinkotvarka šildymas statybos baldai fasado apdaila vidaus apdaila būstas nekilnojamas turtas NT euras nekilnojamasis turtas stogai bustas interjeras laiptai dažai architektūra Namai butai remontas dazymas Nekilnojamas turas nekilnojamasis turtas (NT) pardavimas daugiabutis Namas stogas NT rinka namo projektas griovimo darbai KAMINAI garažas granulės nuoma Kaunas įregistravimas kadastriniai matavimai pastatas pirkimas butas drėgmė pamatai Klaipėda kasimas Vilnius būsto nuoma grindys-durys katilas

statybinės technikos nuoma

tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | KATEGORIJOS | REKLAMINIAI STRAIPSNIAI | Skaičiavimo programos
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 SKELBIMAISTATYBOS.lt - nemokami statybos skelbimai internete | Lankomumas: Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
  • SiteMAP
  • Наверх