Pagrindinis » Straipsniai » Aplinkotvarka, apželdinimas

Žalia svaja pasirūpins Jūsų želdynais

Žalia svaja pasirūpins Jūsų želdynais

Statybos darbams einant į pabaigą, namo  šeimininkai vis dažniau susimasto apie aplinką. Vieni svajoja turėti gražią, išpuoselėtą aplinką, kitiems reikia vaikų žaidimo aikštelės, nedidelio sodo ar vandens telkinio... Gražiai sutvarkyta aplinka gerą nuotaiką skleidžia  ne tik sodybos šeimininkams, bet ir džiugina praeivio akį. Sutvarkyta sodyba atspindi šeimininkų skonį, grožio supratimą. Skiriasi kompozicijų sudarymas reprezentacinems vietoms ir poilsio zonoms.

Norint turėti išpuoselėtą sodybą reikia paaukoti daug laisvo laiko, o laiko kaip tik visiems ir trūksta. Mes siūlome suprojektuoti, o vėliau ir sutvarkyti sodybą, kad jos priežiūra užimtų kuo mažiau laiko. Todėl nutarus pasidaryti projektą reikia apgalvoti ir su apželdinimo specialistu aptarti ir kitus su apželdinimu susijusius klausimus, kuriuos žmonės palieka vėlesniam laikui, arba dar blogiau, galvoja, kad tai su augalais neturi nieko bendro. Visus savo pageidavimus reikia išsakyti želdinių dizainerei ir kartu aptarti Jūsų šeimos poreikius.

Labai svarbu suderinti savo norus taip, kad ateityje būtų patogu, o svarbiausia neužimtų daug laiko želdinius prižiūrėti. Pradžioje visi trykšta optimizmu ir atrodo, kad labai paprasta ir lengva. Svarbu pasirinkti želdinių dizainerį, kuris turėtų supratimą, patirties ir galėtų žmogui patarti kokie sprendimai gali ateityje pareikaluti daug laiko ar ypatingų žinių. Labai svarbu, kad klientas galėtų bent porą metų po apželdinimo darbų, gauti kompetetingą informaciją kaip jam rūpintis augalais, kada ir kokiomis trąšomis tręšti, kaip kovoti prieš kenkėjus ir ligas ir t.t. Pastaruoju metu tenka matyti, kaip prieš penkis - šešis metuspadarytas apželdinimas virto šabakštynu. Augalai susodinti greito augimo, kuriuos reikia dažnai genėti, suteikti  formą. Užsiėmę žmonės tiesiog neturi tiek laiko.

Drąsiems savo klientams galime pasiūlyti ir netradicinių, įdomesnių, sudėtingesnių apželdinimo variantų. Ypač daug klientų domisi bonsais, dykvietėmis ir dykvietėmis suderintomis su natūraliomis laužavietėmis.

Augalų kompozicijos papuoš kiekvieną sklypą. Jos žiūrisi daug gražiau nei pavieniai augalai, jas patogiau prižiūrėti, todėl augalų komponavimui reikėtų skirti daug dėmesio. Reikia žinoti augalų aukščius, pločius, poreikį saulei, dirvožemiui, kad kiekvienas augalėlis rastų sau tinkamiausią vietą Jūsų sklype. Augalus priderinsime prie namo, apšvietimo, dirvožemio arba tiesiog sukomponuosime Jūsų pageidaujamus augalus. Dažniausiai šios augalų salelės mulčiuojamos mulču ar akmenukais. Taip gražiau ir nereikia ravėti piktžolių.

Želdinimo projektas gali būti įgyvendinamas keliais etapais ir nebūtinai tais pačiais metais. Svarbiausia, kad norai ir svajonės būtų išdėstyti projekte, tada nuosekliai ir tvarkingai galima judėti į priekį. Taip išvengsite klaidų sodindami augalus ir momentinių sprendimų, kurie gal būt ateityje pasirodys nevietoje... Reikia nepamiršti, kad nuotraukos, kurias matote, yra šeimininkų norų išpildymo rezultatas. Jeigu turite originalių sprendimų nebijokite jais pasidalinti su želdinių dizaineriu, kartu galite sukurti labai nuostabių vaizdų. Jis tiesiog papildys Jūsų svajonę, parinkdamas tinkamas medžiagas, parinks tinkamiausią vietą ir pasiūlys derančius augalus.

Žalia svaja pasirūpins Jūsų želdynais

Kategorija: Aplinkotvarka, apželdinimas | Įdėjo: Admin (03.08.2014) Tinklalapis Paruošta pagal UAB „Žalia svaja“,
Peržiūrų: 1618 | Paieškos žymos: Žalia svaja, Aplinkotvarka | Reitingas: 0.0/0

Reklaminis plotas nemokamas. Čia gali būti užsakomieji straipsniai. Turite pasiūlymą, reklaminį straipsnį, pranešimą ar tiesiog norite reklamuoti savo produktą? Prisijunkite ir patalpinkite straipsnį patys. Taip paprasta dar nebuvo.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite skelbimu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
statyba skelbimai Aplinkotvarka šildymas statybos baldai fasado apdaila vidaus apdaila būstas nekilnojamas turtas NT euras nekilnojamasis turtas stogai bustas interjeras laiptai dažai architektūra Namai butai remontas dazymas Nekilnojamas turas nekilnojamasis turtas (NT) pardavimas daugiabutis Namas stogas NT rinka namo projektas griovimo darbai KAMINAI garažas granulės nuoma Kaunas įregistravimas kadastriniai matavimai pastatas pirkimas butas drėgmė pamatai Klaipėda kasimas Vilnius būsto nuoma grindys-durys katilas

statybinės technikos nuoma

tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | KATEGORIJOS | REKLAMINIAI STRAIPSNIAI | Skaičiavimo programos
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 SKELBIMAISTATYBOS.lt - nemokami statybos skelbimai internete | Lankomumas: Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
  • SiteMAP
  • Наверх