Pagrindinis » Straipsniai » Nekilnojamojo turto kadastras ir registras

Kokius dokumentus reikia pateikti Registrų centrui, kad butas būtų priskirtas šeimos turtui? Ar gali juos pateikti ne savininkas?

Kokius dokumentus reikia pateikti Registrų centrui, kad butas būtų priskirtas šeimos turtui? Ar gali juos pateikti ne savininkas?

Kokius dokumentus reikia pateikti Registrų centrui, kad butas būtų priskirtas šeimos turtui? Ar gali juos pateikti ne savininkas, o asmuo su įgaliojimu?

Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 3.84 straipsnyje apibrėžtos turto priskyrimo šeimos turtui nuostatos. Šeimos turtui gali būti priskiriamas vieno iš sutuoktinių turtas, kuris yra naudojamas bendriems šeimos poreikiams tenkinti.  
Nekilnojamojo turto registro nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. liepos 12 d. nutarimu Nr. 1129 "Dėl nekilnojamojo turto registro nuostatų patvirtinimo", 52 punkte nustatyta, kad žyma apie nekilnojamojo daikto priskyrimą šeimos turtui daroma pagal vieno iš sutuoktinių prašymą, kuriame nurodoma, kad jų šeima nuolat gyvena atitinkamame gyvenamajame name ar bute.
Norint Nekilnojamojo turto registre įregistruoti žymą dėl pastato ar patalpos (buto) priskyrimo šeimos turtui, nekilnojamojo turto registro tvarkytojui reikia pateikti vieno iš sutuoktinių prašymą, kuriame nurodoma, kad šeima nuolat gyvena atitinkamame gyvenamajame name ar bute, ir santuokos liudijimą. Jeigu šeimą sudaro motina ar tėvas ir vaikas (-ai), kartu su prašymu reikia pateikti vaiko(-ų) gimimo liudijimą.
Prašymą gali pateikti ir sutuoktinio įgaliotas asmuo kartu su išvardintais dokumentais pateikdamas įstatymų nustatyta tvarka išduotą įgaliojimą šių veiksmų atlikimui.

@ Matininko nuotr.

Kokius dokumentus reikia pateikti Registrų centrui, kad butas būtų priskirtas šeimos turtui? Ar gali juos pateikti ne savininkas?

Kategorija: Nekilnojamojo turto kadastras ir registras | Įdėjo: Admin (26.08.2014) Šaltinis: Registrų centras,
Peržiūrų: 1075 | Paieškos žymos: šeimos turtas, įregistravimas | Reitingas: 0.0/0

Reklaminis plotas nemokamas. Čia gali būti užsakomieji straipsniai. Turite pasiūlymą, reklaminį straipsnį, pranešimą ar tiesiog norite reklamuoti savo produktą? Prisijunkite ir patalpinkite straipsnį patys. Taip paprasta dar nebuvo.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite skelbimu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
statyba skelbimai Aplinkotvarka šildymas statybos baldai fasado apdaila vidaus apdaila būstas nekilnojamas turtas NT euras nekilnojamasis turtas stogai bustas interjeras laiptai dažai architektūra Namai butai remontas dazymas Nekilnojamas turas nekilnojamasis turtas (NT) pardavimas daugiabutis Namas stogas NT rinka namo projektas griovimo darbai KAMINAI garažas granulės nuoma Kaunas įregistravimas kadastriniai matavimai pastatas pirkimas butas drėgmė pamatai Klaipėda kasimas Vilnius būsto nuoma grindys-durys katilas

statybinės technikos nuoma

tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | KATEGORIJOS | REKLAMINIAI STRAIPSNIAI | Skaičiavimo programos
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 SKELBIMAISTATYBOS.lt - nemokami statybos skelbimai internete | Lankomumas: Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
  • SiteMAP
  • Наверх