Pagrindinis » Straipsniai » Architektūra, projektavimas

„Burberry“ drabužių spalvomis išmargintas kauniečio namo fasadas feisbuke kelia bangas

„Burberry“ drabužių spalvomis išmargintas kauniečio namo fasadas feisbuke kelia bangas

„Facebook“ tinklalapyje pasirodžiusi nuotrauka su namu, kurio fasadas išdažyta taip, kaip kai kurie Londono mados namuose sukurti daiktai, sulaukė daugybės komentarų ir diskusijų. Namo išvaizdą įvertino ir garsus architektas Algimantas Kančas.

Kur tiksliai stovi toks namas, nepaminėta. Pasidalinęs savo pastebėjimu autorius tik užrašė: „Arba „Burberry“ Kaune stato atstovybę, arba architektė – tipinė klastočių gerbėja, arba... Kaunas yra Kaunas“. Į pastarąją frazę sureagavę komentatoriai pastebėjo, kad visokių keistuolių apstu ne vien Kaune, bet ir Vilniuje, kituose miestuose.

Vienas kitas žmogus palaikė keistojo namo šeimininkus: „Nestumkit, nesakau, kad tai gražu, bet originalumo tame yra, niekas nepaneigs“, „Fainas, linksmas ir išskirtinis sprendimas!.Nesuprantu sarkazmo „architektūros žinovų“. Matyt, gyvenate Stalino laikų komunaliniuose butuose su žaliomis sienomis, dažytomis aliejiniais dažais... Su kuo ir sveikinu!“

Tiesiog staltiesė... Reikia dar puodukus su lėkštelėmis priklijuoti ant sienų – bus visas komplektas

Vis dėlto dauguma tryško sarkazmu: „Tiesiog staltiesė... Reikia dar puodukus su lėkštelėmis priklijuoti ant sienų – bus visas komplektas“, „Čia apie Škotijos nepriklausomybę“, „Garažo duris darys turbūt pagal „Louis Vuitton“.

Vienas žmogus pastebėjo: „Viskas būtų gerai, jei tai būtų originalas. Dabar namo modelis „Neris“ su „Burberry“ tinku ar kaip ten pavadinti.“

Šia nuotrauka pasidalijo per 700 internautų, o 8,5 tūkst. paspaudė „Like“.

"Šio namo architektūrinis projektas yra tipinis, kartotinis, kitaip tariant, standartinis. Matyt, savininkas pabandė bent kuo nors išsiskirti iš daugybės kitų tokių pat namų ir ėmėsi, sakyčiau, desperatiškų veiksmų.

Jei namas būtų labai originalios architektūros, tarkim, kelių kubų junginys ar papuoštas dar kokiomis neįprastomis detalėmis, gal toks sprendimas ir derėtų. Tačiau dabar tai tėra naivus bandymas būti kitokiu. Net langai, matyti, kad nedera prie linijų. Tai rodo, kad fasado apipavidalinimas nebuvo planuotas iš anksto.

Matyt, savininkas pabandė bent kuo nors išsiskirti iš daugybės kitų tokių pačių namų ir ėmėsi, sakyčiau, desperatiškų veiksmų.

Tai pavyzdys, kai investuojant į tokį svarbų gyvenimo dalyką kaip namas reikia pasikliauti profesionalais, nedaryti iš statomo namo nevykusio eksperimento, kuris daug kainuoja ir po to dar bado akis.

Architektūra sukuria ir pridėtinę vertę statiniui. Žinome ne vieną atvejį, kai mūsų studijoje suprojektuoti originalūs namai buvo parduoti dvigubai brangiau nei kiti toje teritorijoje esantys būstai vien tik dėl savo architektūros ir interjero.

Žmonės dažnai daro įvairias namo planavimo klaidas, kai nesikreipia į architektus. Tarkim, pirmą aukštą iškelia tiek, kad reikia didelių laiptų, langus projektuoja ne į pietus, o į šiaurę arba į kaimynų namus, nepadaro atskiro išėjimo į terasą."

 

„Burberry“ drabužių spalvomis išmargintas kauniečio namo fasadas feisbuke kelia bangas

Kategorija: Architektūra, projektavimas | Įdėjo: Admin (08.10.2014) Tinklalapis Autorius: Saulius Tvirbutas,
Peržiūrų: 2769 | Paieškos žymos: fasadas, Jaukūs namai, Algimantas Kančas, statyba, Kaunas | Reitingas: 0.0/0

Reklaminis plotas nemokamas. Čia gali būti užsakomieji straipsniai. Turite pasiūlymą, reklaminį straipsnį, pranešimą ar tiesiog norite reklamuoti savo produktą? Prisijunkite ir patalpinkite straipsnį patys. Taip paprasta dar nebuvo.

Dirbtinio intelekto SkelbimaiStatybos pasirinkimas:

Žymos
statyba skelbimai Aplinkotvarka šildymas statybos baldai statybinės medžiagos gamyba fasado apdaila vidaus apdaila būstas nekilnojamas turtas NT euras nekilnojamasis turtas stogai bustas interjeras dažai architektūra Namai butai remontas dazymas Nekilnojamas turas nekilnojamasis turtas (NT) pardavimas daugiabutis Namas stogas NT rinka namo projektas griovimo darbai KAMINAI garažas granulės nuoma Kaunas įregistravimas kadastriniai matavimai pastatas pirkimas butas drėgmė pamatai kasimas Vilnius būsto nuoma grindys-durys karkasiniai namai

statybinės technikos nuoma

tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | KATEGORIJOS | REKLAMINIAI STRAIPSNIAI | Skaičiavimo programos
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 SKELBIMAISTATYBOS.lt - nemokami statybos skelbimai internete | Lankomumas: Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
  • SiteMAP
  • Наверх